| Nazwa produktu | Bezprzewodowa lampa górnicza LED o mocy 15000 luksów |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux.-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |
| Nazwa produktu | Lampa LED z trzonkiem 6,8Ah, górnictwo podziemne |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-Aux-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |
| Nazwa produktu | Lampa górnicza LED KL5LM |
|---|---|
| stopień oświetlenia | 10000 luksów |
| Cechy | Wysoka wydajność, oszczędność energii, długa żywotność |
| Wodoodporny | IP68 |
| Źródło światła | LED |
| Zastosowanie | Górnictwo, tunele, budownictwo, itp. |
|---|---|
| Temperatura pracy | -40℃-+50℃ |
| Stopień oświetlenia | 2700K-6500K |
| napięcie | AC85-265V |
| Wodoodporny | IP68 |
| Cechy | Oszczędność energii, długa żywotność, wysoka jasność |
|---|---|
| Nr modelu | GL2.5-A |
| Główny czas trwania diody LED | 16-18 godz |
| Stopień IP | wodoodporny IP68 |
| Ciągły czas pracy | 15 godzin |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh rechargeable Lithium battery 18650 |
| Lighting modes | Normal-Strong-Auxiliary |
| LED operating current | 520mA-1200mA-200mA |
| Brightness | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| Cykle baterii | 1200 cykli |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 3,7 V |
| Woltaż | AC 100-240V |
| Ocena IP | IP68 |
| Stosowanie | Tunele, kopalnie, podziemia. |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,6 Ah |
|---|---|
| Waga | 420g |
| Żywotność głównego światła | 100000 godz |
| Lumen | 216 lum |
| Wodoodporny | IP67 |
| Źródło światła | Jedno główne światło i dwa dodatkowe światła |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 7800 mAh |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Główny prąd świetlny | 450mA |
| Moc światła głównego | 1,67 W |
| Źródło światła | Jedno główne światło i dwa dodatkowe światła |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 7800 mAh |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Główny prąd świetlny | 450mA |
| Moc światła głównego | 1,67 W |