| Model | Lampa przewodowa GL8-C |
|---|---|
| Tryby oświetlenia | główny - główny/pomocniczy - wyłączony |
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy 7,8 Ah |
| Jasność | 15000LUX |
| Stopień wodoodporności | IP68 |
| Nazwa lampy | Światło LED z osłoną górniczą |
|---|---|
| Stopień IP | IP 68 |
| Materiały | ABS |
| Długość życia | 100000 godzin |
| Czas ładowania | 6 godzin |
| Oświecony | 221 lum |
|---|---|
| Model | CM-100 |
| Stopień IP | IP 68 |
| Nazwa lampy | Światło LED z osłoną górniczą |
| Jednostki ładujące | 60 jednostek |
| Nazwa produktu | Światło LED dla górników |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Główny prąd świetlny | 400mA - 800mA |
| stopień oświetlenia | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Nazwa produktu | Lampa LED z trzonkiem 6,8Ah, górnictwo podziemne |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-Aux-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |
| Nazwa produktu | Kopalnia bezprzewodowa |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Główny prąd świetlny | 400mA - 800mA |
| stopień oświetlenia | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Model | Bezprzewodowa lampa górnicza GL2.5-A |
|---|---|
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy 2,8 Ah |
| Jasność | 4000 luksów |
| waga | 126g |
| Stopień wodoodporności | IP67 |
| Czas pracy | 13-15 godzin |
|---|---|
| Rodzaje baterii | Akumulatory litowo-jonowe |
| Jasność | 25000 luksów |
| Źródło baterii | Panasonica |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Nazwa produktu | Lampa LED z trzonkiem 6,8Ah, górnictwo podziemne |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-Aux-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |
| Władza | 1,67 W |
|---|---|
| Ciągły czas pracy | 13 - 15 godzin |
| Główny prąd świetlny | 450mA |
| Waga | 418g |
| Funkcje bezpieczeństwa | Ochrona przed przeładowaniem, ochrona przed zwarciem |