| Źródło światła | Jedno światło główne i sześć świateł pomocniczych |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 2200 mAh |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Główny prąd świetlny | 230mA |
| Moc światła głównego | 0,74 W |
| main light current | 450mA |
|---|---|
| Power | 1.67W |
| Battery cycles | 1000cycles |
| Working Temperature | -40℃-+50℃ |
| Warranty | 1 Years |
| Praca | Dostępne OEM/ODM |
|---|---|
| jasność | 12500lux-25000lux |
| Model nr | GL4.5-A |
| Główny prąd świetlny | 450MA |
| Wodoodporna ocena | IP68 |
| Nazwa elementu | GS12-A |
|---|---|
| Główna jasność światła | 15000 luksów - 25000 luksów |
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
| Cykle baterii | 1200 cykli |
| Materiał korpusu lampy | Plastikowy |
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Główna żywotność diody LED | 100000 godzin |
| Stosowanie | Przemysłowe, przeciwpożarowe |
| Życie | 100 000 godzin |
| Czas trwania | 16Hours |
| Pojemność baterii | 6.8Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |
|---|---|
| Żywotność baterii | 1200 cykli |
| Napięcie wejściowe | AC85-265V |
| Świetlny | 232lum |
| Typ montażu | Mocowanie sufitowe |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |
|---|---|
| Świetlny | 169 lum |
| Opcje montażu | Klips na kask, podstawa magnetyczna |
| Regulowany uchwyt lampy | 90 ° |
| Funkcja | Wskaźnik regulacyjny, przenośny, niskiej mocy |
| Czas świecenia | 12 godzin |
|---|---|
| Cykle baterii | 1000 cykli |
| Odporny na wstrząsy | Tak |
| Aplikacja | Górnictwo, budownictwo, przemysł |
| Główna jasność światła | 23000 luksa |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |