| Czas trwania | 16Hours |
|---|---|
| Gwarancja | 3-5 lat |
| Temperatura kolorów | 5000-6500K |
| Aplikacja | Przemysł wydobywczy |
| Oświecony | 216lum |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Główny prąd świetlny | 450MA |
|---|---|
| Moc | 1,67 W |
| Cykle baterii | 1000 cykli |
| Temperatura pracy | -40℃-+50℃ |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | Kopalnia bezprzewodowa |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Główny prąd świetlny | 400mA - 800mA |
| stopień oświetlenia | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Nazwa produktu | bezprzewodowe światło głowicy górniczej |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa dwa światła pomocnicze |
| Główny prąd świetlny | 400mA - 800mA |
| stopień oświetlenia | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Oświecony | 221 lum |
|---|---|
| Model | CM-100 |
| Stopień IP | IP 68 |
| Nazwa lampy | Światło LED z osłoną górniczą |
| Jednostki ładujące | 60 jednostek |
| Tryb oświetlenia | Work-aux.-SOS 3 tryby oświetlenia |
|---|---|
| Ciągły czas pracy | 17 godz |
| Cykle baterii | 1000 cykli |
| Życie | 100 000 godzin |
| Główny prąd świetlny | 230mA |
| Stopień IP | wodoodporny IP68 |
|---|---|
| Główna moc światła | 1,1 W |
| Poziom wodoodporności | IP68 |
| Ciągły czas pracy | 13 - 16 godzin |
| Żywotność baterii | 8 - 12 godzin |
| Główny czas trwania diody LED | 15-18 godzin |
|---|---|
| Przyciemnione | Tak |
| Moc | 1,78 W |
| Czas pracy | 10 godzin |
| Materiał korpusu lampy | komputer |
| Pojemność baterii | Bateria 7AH |
|---|---|
| Materiał korpusu lampy | Plastikowy |
| Ciągły czas pracy | >15 |
| Gwarancja | 3-5 lat |
| Nr modelu | GLC12-A |