| stopień oświetlenia | 10000 luksów |
|---|---|
| Aplikacja | Górnictwo, tunele, budownictwo, itp. |
| Wodoodporny | IP68, 20M |
| Kąt wiązki | Regulacja w zakresie 30° - 120° |
| Gwarancja | 2 lata |
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 7Ah |
|---|---|
| Kąt wiązki | 120 stopni |
| Oświecony | 96lum |
| Główna żywotność diody LED | 100000 godzin |
| Waga | 150 - 300 gramów |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Czas trwania diody pomocniczej | > 60 godzin |
|---|---|
| Lumen | 385 lum |
| Czas oczekiwania | 16-18 godz |
| Główna moc światła | 1,7 W. |
| Oświecony | 216lum |
| Kąt wiązki | 90 stopni |
|---|---|
| Główna moc światła | 0,74 W |
| Aplikacja | Górnictwo, tunele, budownictwo, itp. |
| Standardowe napięcie | 3,7 V |
| Tworzywo | Plastik i metal |
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Pojemność baterii | 7800 mah lit-jon akumulator 18650 |
| Czas trwania diody pomocniczej | > 60 godzin |
| Klasa IP | wodoodporny IP68 |
| Poziom wodoodporny | IP68 |
| Aplikacja | Miejsca górnicze, budowlane, przemysłowe |
|---|---|
| Typ baterii | Jon litowy |
| Gwarancja | 2 lata |
| Główny czas trwania diody LED | 16-18 godz |
| Regulowany uchwyt lampy | 90 ° |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy na mont |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Czas pracy | 13-15 godz |
|---|---|
| Opcje montażu | Sufit, ściana, słup |
| Cykle baterii | 1200 cykli |
| Typ baterii | Akumulator litowo-jonowy |
| Główna żywotność diody LED | 100 000 godzin |
| Bateria | bateria litowa |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20°C do 50°C |
| Cykle baterii | 1200 cykli |
| Woltaż | AC100-240 V |
| Odporność na uderzenia | Spadek do 2 metrów |