| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy na mont |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Główna jasność światła | 5000 LUKSÓW |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 3,7 V |
| Ocena IP | IP65 |
| Ocena ochrony | wodoodporny IP68 |
| Regulowany kąt | 90 stopni |
| Wodoodporny | IP68 |
|---|---|
| Nr modelu | GLC-6s |
| Woltaż | AC85-265V |
| Główny czas trwania diody LED | 15-18 godzin |
| Ocena ochrony | wodoodporny IP68 |
| Lumen | 261 lum |
|---|---|
| Instalacja | Sufit, ściana, wisiorek |
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
| Główny prąd świetlny | 600mA-800mA-1100mA |
| Pojemność baterii | 7000mAh ładowalna bateria Li-Ion |
| Długość życia | 100 000 godzin |
|---|---|
| Tworzywo | obudowa ze stopu aluminium |
| Temperatura barwowa | 5000K |
| Żywotność baterii | 1200 cykli |
| Życie | 100 000 godzin |
| Nr modelu | GL-T666B |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno główne jasne cree |
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy 6,4 Ah 18650 |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V |
| Silny prąd świetlny | 760mA |
| Waga | 150-300 gramów |
|---|---|
| Praca | Dostępny OEM/ODM |
| Główny prąd świetlny | 400mA - 800mA |
| Czas trwania | 60 godzin -33Hrs- 22Hrs |
| Ciągły czas pracy | 35 godzin |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy na mont |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |