| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Żywotność baterii | 1200 cykli |
|---|---|
| Cechy | Wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na wstrząsy |
| Źródło światła | Prowadzony |
| Typ mocowania | Mocowanie sufitowe |
| Stosowanie | Przemysłowe, przeciwpożarowe |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Oświecony | 96lum |
|---|---|
| Moc | 100W |
| Główna moc światła | 1,1 W |
| Świetlny | 232 lum |
| Okres życia | 100000 godzin |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy na mont |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Nr modelu | GL-T666B |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno główne jasne cree |
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy 3,2 Ah 18650 |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V |
| Silny prąd świetlny | 760mA |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy na mont |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |