| Nazwa produktu | Bezprzewodowa lampa górnicza LED o mocy 15000 luksów |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux.-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |
| Funkcje bezpieczeństwa | Ochrona przed przeładowaniem, ochrona przed zwarciem |
|---|---|
| Lumen | 216 lumenów |
| Nazwa produktu | Przewodowa lampa górnicza z akumulatorem |
| Waga | 418g |
| Główny prąd świetlny | 450mA |
| Tryby oświetlenia | Wysoki/niski/stroboskopowy |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |
| Illuminous | 216lum |
| Źródło światła LED | Cree |
| Źródło zasilania | Bateria do ładowania |
| Nazwa przedmiotu | GLC-6M |
|---|---|
| Długość życia | 100 000 godzin |
| Model | Lampa |
| Typ mocowania | Mocowanie sufitowe |
| Główna żywotność diody LED | 100000 godzin |
| Nazwa produktu | Światło górnicze |
|---|---|
| Lumen | 1000 lumenów |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Źródło prądu | Bateria do ponownego naładowania |
| Waga | 450g |
| Nazwa produktu | Lampa czołowa górników |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-Aux-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |
| Nazwa produktu | Światło górnicze z podkładką bezpieczeństwa |
|---|---|
| Jasność | 10000 luksów |
| Akumulator | Bateria litowa |
| Materiał | ABS |
| Kąt wiązki | 120° |
| Typ mocowania | Mocowanie sufitowe |
|---|---|
| Kąt wiązki | 120 stopni |
| Opcje montażu | Sufit, ściana, słup |
| Materiał korpusu lampy | Plastikowy |
| Pojemność | 13,6 Ah |
| stopień oświetlenia | 15000 LUKSÓW |
|---|---|
| Źródło światła | 1 światło główne 2 światła dodatkowe |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,6 Ah |
| Ciągły czas pracy | 13 - 16 godzin |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Nazwa produktu | podziemna lampa górnicza |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux.-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |