| Źródło światła | jedno główne światło sześć dodatkowych świateł |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 3,8 Ah |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Główny prąd świetlny | 300mA |
| Moc światła głównego | 1,1 W |
| Użycie | Tunele, kopalnie, podziemia. |
|---|---|
| Czas świecenia roboczego | 13-15 godzin |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Pojemność akumulatora | 10.4Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |
| Główny prąd świetlny | 800mA |
| stopień oświetlenia | 15000 LUKSÓW |
|---|---|
| Źródło światła | 1 światło główne 2 światła dodatkowe |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,6 Ah |
| Ciągły czas pracy | 13 - 16 godzin |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| stopień oświetlenia | 15000 LUKSÓW |
|---|---|
| Źródło światła | 1 światło główne 2 światła dodatkowe |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,6 Ah |
| Ciągły czas pracy | 13 - 16 godzin |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh rechargeable Lithium battery 18650 |
| Lighting modes | Normal-Strong-Auxiliary |
| LED operating current | 520mA-1200mA-200mA |
| Brightness | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| Czas pracy | 13-15 godzin |
|---|---|
| Rodzaje baterii | Akumulatory litowo-jonowe |
| Jasność | 25000 luksów |
| Źródło baterii | Panasonica |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |
| Długość życia | 100 000 godzin |
|---|---|
| Czas pracy | 16 - 18 godzin |
| Źródło zasilania | PROWADZONY |
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 7Ah |
| Czas działania | 13 - 15 godzin |
| Waga | 150-300 gramów |
|---|---|
| Praca | Dostępny OEM/ODM |
| Główny prąd świetlny | 400mA - 800mA |
| Czas trwania | 60 godzin -33Hrs- 22Hrs |
| Ciągły czas pracy | 35 godzin |
| Model | Lampa |
|---|---|
| Regulowany kąt | 90 stopni |
| Długość życia | 100 000 godzin |
| Stopień IP | wodoodporny IP67 |
| Odległość wiązki | 200 metrów |
| Czas pracy | 13-15 godzin |
|---|---|
| Rodzaje baterii | Akumulatory litowo-jonowe |
| Jasność | 25000 luksów |
| Źródło baterii | Panasonica |
| Napęd nominalny | 3.7V |