| Użycie | Tunele, kopalnie, podziemia. |
|---|---|
| Czas świecenia roboczego | 16 / 18 godzin |
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Pojemność akumulatora | 6.6Ah / 7.8Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |
| Główny prąd świetlny | 450mA |
| Nazwa produktu | Lampa górnicza kl5lm |
|---|---|
| Użycie | Używany do oświetlenia roboczego górnika |
| Jasność | 10000 luksów |
| Cykle baterii | 1000 cykli |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 6,6 Ah |
| Aktualny | 180mA |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Waga | 143g |
| Użycie | Używany do oświetlenia roboczego górnika |
| Nazwa produktu | Bezprzewodowa lampa górnicza LED o mocy 15000 luksów |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux.-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |
| Użycie | Tunele, kopalnie, podziemia. |
|---|---|
| Czas świecenia roboczego | 16 / 18 godzin |
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Pojemność akumulatora | 6.6Ah / 7.8Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |
| Główny prąd świetlny | 450mA |
| Nazwa produktu | podziemna lampa górnicza |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux.-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |
| Nazwa produktu | lekkie, przenośne światło górnicze LED |
|---|---|
| Lumen | 96 LUM |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux 2 tryby oświetlenia |
| Władza | 0,74 W |
| Nazwa produktu | Lampa górnicza GLD-6 LED |
|---|---|
| Jasność | 25000 luksów |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 13,6 Ah |
| Władza | 4.07W |
| Temperatura pracy | -40℃-+50℃ |
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
|---|---|
| Użycie | górnictwo, przemysł, kemping, awaryjne |
| Ocena IP | IP68 |
| Gwarancja ((Rok) | 1 rok |
| Moc lampy (w) | 2,96 W |
| Nazwa produktu | KL5LM(A) przewodowa żarówka górnicza |
|---|---|
| Funkcje bezpieczeństwa | Ochrona przed przeładowaniem, ochrona przed zwarciem |
| Lumen | 216 lumenów |
| Waga | 418g |
| Główny prąd świetlny | 450mA |