| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Źródło światła | jedno główne światło sześć dodatkowych świateł |
|---|---|
| Tryby oświetlenia | główny - główny/pomocniczy - wyłączony |
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 2,6 Ah |
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
|---|---|
| Użycie | górnictwo, przemysł, kemping, awaryjne |
| Ocena IP | IP68 |
| Gwarancja ((Rok) | 1 rok |
| Moc lampy (w) | 2,96 W |
| Rodzaj ładowalny | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Czas ładowania | 3 godz |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Temperatura koloru | 6000K |
| Temperatura pracy | -40 - 60 stopni |
| Funkcja | Wskaźnik regulacyjny, przenośny, niskiej mocy |
|---|---|
| Temperatura kolorów | 2700K-6500K |
| Praca | Dostępne OEM/ODM |
| Poziom wodoodporny | IP68 |
| Czas oczekiwania | 80HRS-100HRS |
| Życie | 100 000 godzin |
|---|---|
| Nr modelu | GLT-2 |
| Stopień wodoodporności | IP68 |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V |
| Zastosowanie | Górnictwo |
| Nazwa produktu | Pas górniczy podziemny z pasami na ramionach |
|---|---|
| Użycie | do użytku przez górnictwo podziemne |
| Materiał | Włókna z poliestrowego materiału |
| Wielkość | 1245 mm*53 mm |
| Materiał klipsa | Stal nierdzewna |
| Model | GL-T666A Latarka przeciwwybuchowa |
|---|---|
| Jasność na 1 metr | 10000 luksów |
| Czas pracy | 10-24 godziny |
| waga | 360G |
| Stopień wodoodporności | IP68 |
| Źródło światła | SMD2835 |
|---|---|
| Konfiguracja diod LED | 60/ 70/ 72/ 120/ 140/ 144 LED na metr |
| Moc | 8/ 15/ 17/ 18 W/ m |
| CRI | > 75 |
| Napięcie zasilania wejściowego | DC24V/ 36V/ AC110V~130V/ 210V~230V |
| Numer modelu | GL-T666 |
|---|---|
| Źródło światła | jedno główne światło |
| Długość życia | 100000 godz |
| Czas pracy | 4 godz |
| Waga | 280G |