| Części światła | Boczne światła ostrzegawcze i środkowe światła robocze |
|---|---|
| Źródło światła | 16 diod LED F5 RGB i 1 szt. światła głównego i 6 szt. świateł pomocniczych |
| Tryby oświetlenia centralnego światła roboczego | Słabo-mocno-pomocniczy |
| Świetlny środkowego światła roboczego | 120Lum-350Lum-50Lum |
| Jasność środkowych świateł roboczych | 1500 luksów-6000 luksów |
| Świetlny | 85 lum |
|---|---|
| Aktualność | 180mA |
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
| Wodoszczelny | IP68, |
| Źródło światła | LED |
| Świetlny | 85 lum |
|---|---|
| Aktualność | 180mA |
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
| Wodoszczelny | IP68, |
| Źródło światła | LED |
| Świetlny | 85 lum |
|---|---|
| Aktualność | 180mA |
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
| Wodoszczelny | IP68, |
| Źródło światła | LED |