| Czas działania | 13 - 15 godzin |
|---|---|
| Poziom wodoodporności | IP68 |
| CRI | RA> 80 |
| Główny prąd świetlny | 230mA |
| Strumień świetlny | 1000-20000lm |
| Czas pracy | 12 godzin |
|---|---|
| Funkcja | Wskaźnik regulacyjny, przenośny, niskiej mocy |
| Instalacja | Mocowanie sufitowe, mocowanie ścienne, mocowanie wiszące |
| Regulowany uchwyt lampy | 90 ° |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |
| stopień oświetlenia | 10000 luksów |
|---|---|
| Opcje montażu | Klips na kask, podstawa magnetyczna |
| Kolor | Żółty niebieski |
| Temperatura robocza | -20 ° C do 50 ° C. |
| Główna jasność światła | 5000 LUKSÓW |
| Gwarancja | 3-5 lat |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ℃ -60 ℃ |
| Bateria | Bateria litowa |
| Kolor | zielony |
| Materiał korpusu lampy | Plastikowy |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |
|---|---|
| Kąt wiązki | 120 stopni |
| Odporność na uderzenia | Spadek do 1 metra |
| Żywotność baterii | 8 - 12 godzin |
| Cykle baterii | 1200 cykli |
| Bateria | Bateria litowa |
|---|---|
| pobór energii | 3W-10W |
| Tworzywo | Wytrzymałe tworzywo ABS i stop aluminium |
| Wodoodporność | IP65 |
| Długość życia | 100 000 godzin |
| Poziom wodoodporności | IP67 |
|---|---|
| Główna jasność światła | 25000 LUKSÓW |
| Waga | 250 gramów |
| Czas pracy | 12 godzin |
| Strumień świetlny | 10000 lm |
| Wodoodporny | IP68 |
|---|---|
| Aplikacja | Mining, tunel, place budowy itp. |
| Instalacja | Sufit, ściana, wisiorek |
| Cykle baterii | 1200 cykli |
| Główna jasność światła | 5000 LUKSÓW |
| Strumień świetlisty | 10000 lm |
|---|---|
| Oświecony | 221 lum |
| Źródło zasilania | PROWADZONY |
| Kąt wiązki | 120 ° |
| Czas pracy | 16 godzin |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy na mont |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |