| stopień oświetlenia | 25000 LUKSÓW |
|---|---|
| Wodoodporny | IP68 |
| Czas ładowania | 4 godziny |
| Kąt wiązki | 120 stopni |
| Jasność | 1000 lumenów |
| main light current | 450mA |
|---|---|
| Power | 1.67W |
| Battery cycles | 1000cycles |
| Working Temperature | -40℃-+50℃ |
| Warranty | 1 Years |
| Zastosowanie | Górnictwo, tunele, budownictwo, itp. |
|---|---|
| napięcie | AC85-265V |
| Źródło światła | LED |
| Gwarancja | 2-5 lat |
| Strumień świetlny | 1000-10000 mb |
| Główny prąd świetlny | 450MA |
|---|---|
| Moc | 1,67 W |
| Cykle baterii | 1000 cykli |
| Temperatura pracy | -40℃-+50℃ |
| Gwarancja | 1 rok |
| Główny prąd świetlny | 450MA |
|---|---|
| Moc | 1,67 W |
| Cykle baterii | 1000 cykli |
| Temperatura pracy | -40℃-+50℃ |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | Stojak do ładowania |
|---|---|
| Użycie | do ładowania lampy górniczej GLC-6 |
| ochrona | Zabezpieczenie przed zwarciem, przeładowanie, przetężenie, przepięcie |
| Napięcie wejściowe i prąd | 110 V-240 V/10 A |
| napięcie i prąd wyjściowy | 5V/2A |
| Opcje montażu | Klips na kask, podstawa magnetyczna |
|---|---|
| Źródło prądu | Bateria do ponownego naładowania |
| Wodoodporny | IP68 |
| Materiał | ABS |
| Funkcje bezpieczeństwa | Ochrona przed przeładowaniem, ochrona przed zwarciem |
| Czas ładowania | 4 godziny |
|---|---|
| Zmienna opaska | - Tak, tak. |
| Kąt wiązki | 120 stopni |
| Nazwa produktu | Światło górnicze |
| Źródło prądu | Bateria do ponownego naładowania |
| Nazwa produktu | Światło górnicze |
|---|---|
| Źródło prądu | Bateria do ponownego naładowania |
| Jasność | 1000 lumenów |
| Kąt wiązki | 120 stopni |
| Wodoodporny | IP68 |