| Źródło światła | jedno główne światło sześć dodatkowych świateł |
|---|---|
| Typ baterii | Bateria litowo-jonowa do ładowania |
| Typ | Reflektory |
| Ocena IP | IP67 |
| Źródło zasilania | PROWADZONY |
| Gwarancja | 3-5 lat |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ℃ -60 ℃ |
| Bateria | Bateria litowa |
| Kolor | zielony |
| Materiał korpusu lampy | Plastikowy |
| Odporność na uderzenia | Spadek z 2 metrów |
|---|---|
| Stopień wodoodporności | IP68 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Odległość wiązki | 200 metrów |
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
| Czas pracy | 13-15 godz |
|---|---|
| Opcje montażu | Sufit, ściana, słup |
| Cykle baterii | 1200 cykli |
| Typ baterii | Akumulator litowo-jonowy |
| Główna żywotność diody LED | 100 000 godzin |
| Napięcie wejściowe | AC85-265V |
|---|---|
| Nazwa produktu | Lampy górnicze LED |
| Cykle baterii | 1200 cykli |
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
| Poziom wodoodporności | IP67 |
| Aplikacja | Górnictwo, budownictwo, przemysł itp. |
|---|---|
| Nr modelu | GL-T666 |
| Regulowany kąt | 90 stopni |
| Ocena IP | IP65 |
| stopień oświetlenia | 10000 luksów |
| Pojemność baterii | 6.8Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 3,7 V |
| Moc światła głównego | 1,78 W - 4,4 W - 0,5 W |
| Stopień wodoodporności | IP68 |
| Żywotność głównego światła | 100 000 godzin |
| Strumień świetlisty | 10000 lm |
|---|---|
| Oświecony | 221 lum |
| Źródło zasilania | PROWADZONY |
| Kąt wiązki | 120 ° |
| Czas pracy | 16 godzin |
| Ocena IP | IP65 |
|---|---|
| Ocena ochrony | wodoodporny IP68 |
| Cykle baterii | 1200 cykli |
| Tryb oświetlenia | Work-aux.-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Czas działania | 13 - 15 godzin |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy na mont |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |