| Główna żywotność diody LED | 100000 godzin |
|---|---|
| Typ baterii | Litowo-jonowy |
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
| Świetlny | 232lum |
| Czas świecenia | 12 godzin |
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
|---|---|
| Użycie | górnictwo, przemysł, kemping, awaryjne |
| Ocena IP | IP68 |
| Gwarancja ((Rok) | 1 rok |
| Moc lampy (w) | 2,96 W |
| stopień oświetlenia | 10000 luksów |
|---|---|
| Opcje montażu | Klips na kask, podstawa magnetyczna |
| Kolor | Żółty niebieski |
| Temperatura robocza | -20 ° C do 50 ° C. |
| Główna jasność światła | 5000 LUKSÓW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Świetlny | 85 lum |
|---|---|
| Aktualność | 180mA |
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
| Wodoszczelny | IP68, |
| Źródło światła | LED |
| Świetlny | 85 lum |
|---|---|
| Aktualność | 180mA |
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
| Wodoszczelny | IP68, |
| Źródło światła | LED |
| Świetlny | 85 lum |
|---|---|
| Aktualność | 180mA |
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
| Wodoszczelny | IP68, |
| Źródło światła | LED |
| Świetlny | 85 lum |
|---|---|
| Aktualność | 180mA |
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
| Wodoszczelny | IP68, |
| Źródło światła | doprowadził |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |