| Kąt wiązki | 120° |
|---|---|
| Ilość LED | 280 diod LED/m |
| Typ diody LED | SMD2835 |
| napięcie wejściowe | AC 220V |
| Ocena IP | IP68 |
| Funkcja | Wskaźnik regulacyjny, przenośny, niskiej mocy |
|---|---|
| Temperatura kolorów | 2700K-6500K |
| Praca | Dostępne OEM/ODM |
| Poziom wodoodporny | IP68 |
| Czas oczekiwania | 80HRS-100HRS |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |
|---|---|
| Kąt wiązki | 120 ° |
| Strumień świetlisty | 1000 lm |
| Wodoodporny | IP67 |
| Czas trwania | 16Hours |
| Temperatura pracy | -40°C do 50°C |
|---|---|
| stopień oświetlenia | 15000 luksów |
| Stosowanie | Tunele, kopalnie, podziemia. |
| Cechy | Wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na wstrząsy |
| Oświecony | 96lum |
| Czas działania | 13 - 15 godzin |
|---|---|
| Poziom wodoodporności | IP68 |
| CRI | RA> 80 |
| Główny prąd świetlny | 230mA |
| Strumień świetlny | 1000-20000lm |
| Gwarancja | 3-5 lat |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ℃ -60 ℃ |
| Bateria | Bateria litowa |
| Kolor | zielony |
| Materiał korpusu lampy | Plastikowy |
| Czas pracy | 12 godzin |
|---|---|
| Funkcja | Wskaźnik regulacyjny, przenośny, niskiej mocy |
| Instalacja | Mocowanie sufitowe, mocowanie ścienne, mocowanie wiszące |
| Regulowany uchwyt lampy | 90 ° |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |
| stopień oświetlenia | 15000 LUKSÓW |
|---|---|
| Źródło światła | 1 światło główne 2 światła dodatkowe |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,6 Ah |
| Ciągły czas pracy | 13 - 16 godzin |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Numer modelu | GL-T666 |
|---|---|
| Źródło światła | jedno główne światło |
| Długość życia | 100000 godz |
| Czas pracy | Dziewiąta godzina |
| Waga | 360g |
| Praca | Dostępne OEM/ODM |
|---|---|
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 13,6 Ah |
| Główny prąd świetlny | 400mA - 800mA |
| CRI | RA> 80 |
| Temperatura kolorów | 5000K-6500K |