| Wodoodporny | IP68, 20M |
|---|---|
| Żywotność baterii | 1200 cykli |
| Główna jasność światła | 25000 LUKSÓW |
| Czas oczekiwania | 16-18 godz |
| Pojemność baterii | 7ah |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V |
|---|---|
| Świetlny | 169 lum |
| Opcje montażu | Klips na kask, podstawa magnetyczna |
| Regulowany uchwyt lampy | 90° |
| Funkcja | Wskaźnik regulacyjny, przenośny, niskiej mocy |
| Nazwa produktu | Światło LED z osłoną górniczą |
|---|---|
| Główny czas trwania diody LED | 15-18 godzin |
| Czas trwania diody pomocniczej | > 60 godzin |
| stopień oświetlenia | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Nazwa produktu | Lampa górnicza LED |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Główny prąd świetlny | 400mA - 800mA |
| stopień oświetlenia | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Nazwa produktu | Lampa LED z trzonkiem 6,8Ah, górnictwo podziemne |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-Aux-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |
| Nazwa produktu | Bezprzewodowa lampa górnicza LED o mocy 15000 luksów |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux.-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |
| Nazwa produktu | Bezprzewodowa lampa górnicza LED o mocy 15000 luksów |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux.-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |
| Nazwa produktu | Wodoodporna górnicza lampka LED na czapkę |
|---|---|
| Lumen | 96 LUM |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux 2 tryby oświetlenia |
| Władza | 0,74 W |
| Nazwa produktu | lekkie, przenośne światło górnicze LED |
|---|---|
| Lumen | 96 LUM |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux 2 tryby oświetlenia |
| Władza | 0,74 W |
| napięcie | AC85-265V |
|---|---|
| Zastosowanie | Górnictwo, tunele, budownictwo, itp. |
| Źródło światła | LED |
| Gwarancja | 2-5 lat |
| Strumień świetlny | 1000-10000 mb |