| Waga | 420g |
|---|---|
| CRI | RA> 80 |
| Bateria | Bateria litowa |
| Świetlny | 232 lum |
| Strumień świetlny | 1000-10000 mb |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PAYPAL |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Odległość wiązki | 200 metrów |
|---|---|
| Funkcja | Wskaźnik regulacyjny, przenośny, niskiej mocy |
| Główna moc światła | 4,4 W |
| Temperatura pracy | -20 ℃ -60 ℃ |
| Typ baterii | Akumulator litowo-jonowy |
| Nazwa produktu | GL2.5-A Ładowalna lampa górnicza |
|---|---|
| Świetlny | 85 lum |
| Jasność | 4000 luksów |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 2,8 Ah |
| Długość życia | 100000 godz |
| Model nr. | GLC-6 |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Pojemność baterii | 6.8Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |
| Ocena IP | IP68 |
| Czas pracy | 16 ~ 18 godzin |
|---|---|
| Klasa IP | wodoodporność IP67 |
| Główny prąd świetlny | 280mA |
| Główne światło świeci | 169 lum |
| Oświetlenie oświetleniowe | 4000 LUKSÓW |
| Light source | One main light & two auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7800mAh Li-Ion battery pack 18650 |
| Main light current | 450mA |
| Illuminous | 216Lum |
| Brightness | 12000Lux |
| Źródło światła | jedno główne światło sześć dodatkowych świateł |
|---|---|
| Typ baterii | Bateria litowo-jonowa do ładowania |
| Typ | Reflektory |
| Ocena IP | IP67 |
| Źródło zasilania | PROWADZONY |
| Źródło światła | jedno główne światło sześć dodatkowych świateł |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 3,8 Ah |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Główny prąd świetlny | 300mA |
| Moc światła głównego | 1,1 W |
| Źródło światła | Jedno główne światło i dwa dodatkowe światła |
|---|---|
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy 7800 mAh |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |
| Główny prąd świetlny | 450mA |
| Moc światła głównego | 1,67 W |