| Nazwa produktu | Światła dla hełmów bezpieczeństwa stosowane w górnictwie |
|---|---|
| Jasność | 10000 luksów |
| Materiał | ABS |
| Kąt wiązki | 120° |
| Gwarancja | 1 rok |
| stopień oświetlenia | 15000 LUKSÓW |
|---|---|
| Źródło światła | 1 światło główne 2 światła dodatkowe |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,6 Ah |
| Ciągły czas pracy | 13 - 16 godzin |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Nazwa produktu | Lampa górnicza LED |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Główny prąd świetlny | 400mA - 800mA |
| stopień oświetlenia | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Nazwa produktu | Bezprzewodowa lampa górnicza |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa dwa światła pomocnicze |
| Główny prąd świetlny | 400mA - 800mA |
| stopień oświetlenia | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |
|---|---|
| Świetlny | 169 lum |
| Opcje montażu | Klips na kask, podstawa magnetyczna |
| Regulowany uchwyt lampy | 90 ° |
| Funkcja | Wskaźnik regulacyjny, przenośny, niskiej mocy |
| Czas pracy | 16 ~ 18 godzin |
|---|---|
| Klasa IP | wodoodporność IP67 |
| Główny prąd świetlny | 280mA |
| Główne światło świeci | 169 lum |
| Oświetlenie oświetleniowe | 4000 LUKSÓW |
| Temperatura pracy | -20°C do 50°C |
|---|---|
| Tworzywo | komputer |
| Główna jasność światła | 23000 luksa |
| Główne światło świeci | 528 mb |
| Główna żywotność diody LED | 100000 godzin |
| Materiał | komputer |
|---|---|
| Nazwa produktu | Lampa górnicza LED KL5LM |
| Gwarancja | 1 rok |
| Cechy | Wysoka wydajność, oszczędność energii, długa żywotność |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 6,6 Ah |
| Cykle baterii | 1000 cykli |
|---|---|
| Czas trwania | 16Hours |
| Życie | 100 000 godzin |
| Temperatura pracy | -20 ℃ -50 ℃ |
| Regulowany uchwyt lampy | 90 ° |
| Czas pracy | 15h - 10h |
|---|---|
| Źródło zasilania | Bateria |
| Główna moc światła | 2,96 W |
| Stopień IP | wodoodporny IP68 |
| Źródło światła | PROWADZONY |