| Nazwa produktu | Lampa czołowa na kask GL8-D z kablem |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne, dwa światła pomocnicze |
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy 7,8 Ah |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V |
| Prąd światła głównego | 450 mA |
| Lumen | 216 lm |
| Jasność | 15000 luksów |
| Usługa | Dostępne OEM/ODM |
| Żywotność światła głównego | 100 000 godzin |
| Cykle baterii | 1000 cykli |
| Czas pracy | 16 godzin |
| Waga | 535 g |
| Tryby oświetlenia | Główne - Główne/Pomocnicze - Wyłączone |
| Materiał | PC |
| Klasa wodoodporności | IP68 |