| Model | GLT-2 |
| Nomienne napięcie | 3.7V |
| Pojemność baterii | 2.6Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |
| Nieprzerwany czas pracy | ≥ 12h |
| Prąd światła głównego | 230 mA |
| Moc światła głównego | 0.74W |
| Światło | 96 lum |
| Stopień oświetlenia w odległości 1 metra | 5000 LUX |
| Moc świetlna pomocnicza | 0.74W |
| Żywotność światła głównego | ≥10000h |
| Żywotność baterii | 1000 cykli |
| Czas ładowania | 3.5h |
| Certyfikaty | CE, ATEX |