| Nazwa produktu | GLC-6S Akumulatorowa lampa górnicza LED |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne, dwa światła pomocnicze |
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V |
| Prąd światła głównego | 385 mA |
| Lumen | 232 lm |
| Jasność | 25000 luksów |
| Usługa | Dostępne OEM/ODM |
| Żywotność światła głównego | 100 000 godzin |
| Cykle baterii | 1200 cykli |
| Czas pracy | 14-16 godzin |
| Waga | 200 g |
| Rozmiar | 60*71*68 MM |
| Materiał | PC |
| Stopień wodoodporności | IP68 |