| Nazwa produktu | Lampa bezprzewodowa GLC-6M |
| Źródło światła | Jedno światło główne, dwa światła pomocnicze |
| Pojemność akumulatora | 6.8Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Główny prąd świetlny | 520mA - 1200mA - 200mA |
| Wyjście światła | 213lm - 528lm - 50lm |
| Jasność | 12000 luksów - 23000 luksów - 1500 luksów |
| Żywotność światła głównego | 100,000 godzin |
| Cykl pracy baterii | 1200 cykli |
| Czas pracy | 14h - 6h - 35h |
| Waga | 204 g |
| Tryby oświetlenia | Normalny - Silny - Pomocny |
| Materiał | PC |
| Stopień wodoodporności | IP68 |
| Usługa | Dostępny OEM/ODM |