| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Model | GL-T666(A) |
| Źródło światła | Jedno światło główne |
| Napięcie znamionowe | 3,7V |
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Prąd silnego światła | 760mA |
| Prąd słabego światła | 260mA |
| Moc LED | 3W |
| Jasność na 1 metrze | 10000LUX |
| Żywotność światła głównego | ≥100 000 godzin |
| Czas pracy | 9 godzin |
| Żywotność baterii | 800 cykli |
| Ładowanie | 5V/1,5A |
| Klasa wodoodporności | IP68 |