GLC-6S jest ulepszoną wersją naszej popularnej lampy GLC-6 bezprzewodowej, z zwiększoną jasnością i trwałością dla wymagających środowisk podziemnych.
Nasze bezprzewodowe lampy górnicze LED są idealne do:
| Model nr. | GLC-6S |
| Źródło światła | Jedno światło główne, dwa światła pomocnicze |
| Pojemność akumulatora | 6.8Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |
| Tryby oświetlenia | Niskie - Średnie - Wysokie - Pomocne - SOS |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Prąd światła głównego | 200mA - 400mA - 800mA |
| Moc światła głównego | 0.9W - 2.1W - 2.96W |
| Przepływ światła | 148lum - 289lum - 385lum |
| Jasność | 9000lux - 16000lux - 25000lux |
| Czas trwania światła głównego | 100,000 godzin |
| Cykle baterii | 1200 cykli |
| Czas pracy | 30h - 16h - 11h |
| Waga | 245 g |
| Wodoszczelny | IP68 |