| Numer modelu. | GS12-A |
|---|---|
| Źródło światła | 1 światło główne + 2 światła pomocnicze |
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V |
| Prąd światła głównego | 450 mA |
| Moc światła głównego | 1,7 W |
| Strumień świetlny | 221 lm |
| Jasność | 15000 luksów |
| Żywotność światła głównego | 100000 godzin |
| Cykle baterii | 1200 cykli |
| Czas pracy | 13-15 godzin |
| Waga | 392 g |
| Stopień wodoodporności | IP68 |