| Nr modelu | GL2.5-C |
| Źródło światła | 1 światło główne + 6 świateł pomocniczych |
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 3,8 Ah |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V |
| Główny prąd świetlny | 300 mA |
| Moc głównego światła | 1,1 W |
| Natężenie oświetlenia | 143 lum |
| Jasność | 10000 luksów |
| Żywotność głównego światła | 100 000 godzin |
| Cykle baterii | 1000 cykli |
| Czas pracy | 13-15 godzin |
| Waga | 170g |
| Ocena wodoodporności | IP68 |