| Temperatura pracy | -40°C do 50°C |
|---|---|
| stopień oświetlenia | 15000 luksów |
| Stosowanie | Tunele, kopalnie, podziemia. |
| Cechy | Wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na wstrząsy |
| Oświecony | 96lum |
| Nazwa produktu | Lampa górnicza LED |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Główny prąd świetlny | 400mA - 800mA |
| stopień oświetlenia | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Nazwa produktu | Lampa górnicza LED |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Główny prąd świetlny | 400mA - 800mA |
| stopień oświetlenia | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Nazwa produktu | Lampa górnicza LED |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Główny prąd świetlny | 400mA - 800mA |
| stopień oświetlenia | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Nazwa produktu | Lampa bezprzewodowa |
|---|---|
| Główny czas trwania diody LED | 15-18 godzin |
| Czas trwania diody pomocniczej | > 60 godzin |
| stopień oświetlenia | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Nazwa produktu | Światło LED z osłoną górniczą |
|---|---|
| Główny czas trwania diody LED | 15-18 godzin |
| Czas trwania diody pomocniczej | > 60 godzin |
| stopień oświetlenia | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Nazwa produktu | Lampa bezprzewodowa |
|---|---|
| Główny czas trwania diody LED | 15-18 godzin |
| Czas trwania diody pomocniczej | > 60 godzin |
| stopień oświetlenia | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Nazwa produktu | Lampa z podłogową klapą |
|---|---|
| Główny czas trwania diody LED | 15-18 godzin |
| Czas trwania diody pomocniczej | > 60 godzin |
| stopień oświetlenia | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Nazwa produktu | Światło górnictwa węgla |
|---|---|
| Główny czas trwania diody LED | 15-18 godzin |
| Czas trwania diody pomocniczej | > 60 godzin |
| stopień oświetlenia | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Nazwa produktu | Lampa główna górników |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Główny prąd świetlny | 400mA - 800mA |
| stopień oświetlenia | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |