| Nazwa produktu | GL2.5-A Bezprzewodowa Lampa Kapularna |
|---|---|
| Jasność | 4000 LUKSÓW |
| Zastosowanie | Górnictwo, tunele, budownictwo, itp. |
| Cechy | Wysoka wydajność, oszczędność energii, długa żywotność |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Nazwa produktu | Światła górnictwa węglowego |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa dwa światła pomocnicze |
| Główny prąd świetlny | 400mA - 800mA |
| stopień oświetlenia | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Model | GL-T666A Latarka przeciwwybuchowa |
|---|---|
| Jasność na 1 metr | 10000 luksów |
| Czas pracy | 10-24 godziny |
| waga | 360G |
| Stopień wodoodporności | IP68 |