| Model | GL-T666A Latarka przeciwwybuchowa |
|---|---|
| Jasność na 1 metr | 10000 luksów |
| Czas pracy | 10-24 godziny |
| waga | 360G |
| Stopień wodoodporności | IP68 |
| Nazwa produktu | Światło główne LED do kopalni |
|---|---|
| Jasność | 10000 luksów |
| Materiał | ABS |
| Kąt wiązki | 120° |
| Gwarancja | 1 rok |
| stopień oświetlenia | 25000 LUKSÓW |
|---|---|
| Wodoodporny | IP68 |
| Czas ładowania | 4 godziny |
| Kąt wiązki | 120 stopni |
| Jasność | 1000 lumenów |
| Temperatura pracy | -40℃-+50℃ |
|---|---|
| napięcie | AC85-265V |
| Zastosowanie | Górnictwo, tunele, budownictwo, itp. |
| Gwarancja | 2-5 lat |
| Cechy | Wysoka wydajność, oszczędność energii, długa żywotność |
| stopień oświetlenia | 7000 LUX |
|---|---|
| Zastosowanie | Górnictwo, tunele, budownictwo, itp. |
| Cechy | Wysoka wydajność, oszczędność energii, długa żywotność |
| Standardowe napięcie | 3.7V |
| Władza | 1,3 W |