| Model | Bezprzewodowa lampa nasadkowa GL2.5-C |
|---|---|
| Jasność | 10000 luksów |
| Oświecony | 143 lum |
| Moc światła głównego | 1,1 W |
| Model | Lampa przewodowa GLT-7C |
|---|---|
| Jasność | 15000LUX |
| Oświecony | 216lum |
| Moc światła głównego | 1,67 W |
| Model | GL4.5-A Bezprzewodowa lampa nasadkowa |
|---|---|
| Jasność | 4500 luksów |
| Oświecony | 169lum |
| Moc światła głównego | 1,3 W |