| Temperatura pracy | -20°C do 50°C |
|---|---|
| Materiał | komputer |
| Główna jasność światła | 5000 LUKSÓW |
| Główne światło świeci | 96 LUM |
| Główna żywotność diody LED | 100000 godzin |
| Cykle baterii | 1200 cykli |
|---|---|
| Główny czas trwania diody LED | 14-16 godz |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| napięcie | AC 100-240V |
| Ocena IP | IP68 |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh rechargeable Lithium battery 18650 |
| Lighting modes | Normal-Strong-Auxiliary |
| LED operating current | 520mA-1200mA-200mA |
| Brightness | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh rechargeable Lithium battery 18650 |
| Lighting modes | Normal-Strong-Auxiliary |
| LED operating current | 520mA-1200mA-200mA |
| Brightness | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| Jasność | 10000 luksów |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | 7,8 Ah |
| Szczegóły pakowania | Jedna lampa i instrukcja obsługi |
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | L/C, Western Union, T/T, PayPal |
| Wodoodporny | IP68 |
|---|---|
| Rodzaje baterii | Akumulatory litowo-jonowe |
| Główne światło świeci | 216lum |
| Typ | Górnicza lampa czołowa |
| Czas pracy | 18 godz |
| Wodoodporny | IP68 |
|---|---|
| Rodzaje baterii | Akumulatory litowo-jonowe |
| Główne światło świeci | 216lum |
| Typ | Górnicza lampa czołowa |
| Czas pracy | 18 godz |
| Wodoodporny | IP68 |
|---|---|
| Rodzaje baterii | Akumulatory litowo-jonowe |
| Główne światło świeci | 216lum |
| Typ | Górnicza lampa czołowa |
| Czas pracy | 18 godz |
| Wodoodporny | IP68 |
|---|---|
| Rodzaje baterii | Akumulatory litowo-jonowe |
| Główne światło świeci | 216lum |
| Typ | Górnicza lampa czołowa |
| Czas pracy | 18 godz |
| Życie | 100 000 godzin |
|---|---|
| Nr modelu | GLT-2 |
| Stopień wodoodporności | IP68 |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V |
| Zastosowanie | Górnictwo |