| Rodzaj | Światło górnicze do podziemia |
|---|---|
| Jasność | 10000 luksów |
| Użycie | Przemysł, Kopalnia węgla, górnictwo, awaryjne |
| Materiał | ABS |
| Kąt wiązki | 120° |
| Pojemność akumulatora | 10.4Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |
|---|---|
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Moc światła głównego | 3W |
| Oświecony | 348 lum |
| Jasność | 25000 luksów |
| Rodzaj ładowalny | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Temperatura pracy | -40 - 60 stopni |
| Dostosowanie | - Tak, proszę. |
| Rodzaj światła | ledowe światło robocze |
| Kolor | czarny |
| Pojemność akumulatora | 14ah akumulator lit-jonowy |
|---|---|
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Moc światła głównego | 4.07W |
| Oświecony | 530lum |
| Jasność | 9000 Lux - 20000 Lux - 25000 Lux |
| Features | USB charging, energy saving, long lifespan,lightweight,charging indicator |
|---|---|
| Working Temperature | -20°C to 50°C |
| Material | PC |
| Main Light Brightness | 10000 Lux |
| Main Light Illuminous | 143 Lum |
| stopień oświetlenia | 15000 luksów-25000 luksów |
|---|---|
| Główny prąd świetlny | 800mA |
| Lumen | 348 lum |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |
| Waga | 480G |
| Nr modelu | GL-T666 |
|---|---|
| Pojemność | 7.8ah |
| Regulowany uchwyt lampy | 90° |
| Źródło światła | PROWADZONY |
| Odporność na uderzenia | Spadek do 1 metra |
| Features | Silicon Button Cap With Good Touch |
|---|---|
| Model No | GLC-6 |
| Application | underground lighting,tunnel,coal mining |
| Waterproof Level | IP68 |
| Item Name | GLC-6 |
| Źródło światła | 1 szt. Światło główne i 2 szt. Światła pomocnicze |
|---|---|
| Pojemność baterii | 10.4Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V |
| Główny prąd świetlny | 450mA - 800mA |
| Główna moc światła | 1,4 W - 3 W |
| Battery Capacity | 14Ah rechargeable li-ion battery |
|---|---|
| Rated Voltage | 3.7V |
| Power of main light | 4.07W |
| Illuminous | 530lum |
| Brightness | 9000lux - 20000lux - 25000lux |