| Nazwa produktu | LED |
|---|---|
| Kwalifikacja IP | IP67 |
| Strumień świetlny | 96 mb |
| Temperatura pracy | -40℃-+50℃ |
| Materiał | ABS |
| Źródło światła | jedno główne światło sześć dodatkowych świateł |
|---|---|
| Władza | 0,65 W |
| Waga | 143g |
| Długość życia | 100000 godz |
| Aktualny | 180mA |
| Nazwa produktu | Lampa górnicza kl5lm |
|---|---|
| Użycie | Używany do oświetlenia roboczego górnika |
| Jasność | 10000 luksów |
| Cykle baterii | 1000 cykli |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 6,6 Ah |
| Nazwa produktu | podziemna lampa górnicza |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux.-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |
| Nazwa produktu | Zatwierdzone przez Msha bezprzewodowe lampy trzonkowe |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux.-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |
| Nazwa produktu | Światło górnicze dla przemysłu |
|---|---|
| Jasność | 10000 luksów |
| Materiał | ABS |
| Kąt wiązki | 120° |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | Lampa górnicza na nowo ładowana |
|---|---|
| Kwalifikacja IP | IP67 |
| Strumień świetlny | 96 mb |
| Temperatura pracy | -40℃-+50℃ |
| Materiał | ABS |
| Rodzaj akumulatora | Naładowanie akumulatora 18650 |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE,EMC,FCC |
| Użycie | Wydobycie, biwakowanie, przemysł, awaryjne, walki przeciwpożarowe |
| Źródło światła | Cree LED |
| Ocena IP | IP68 |
| Nazwa produktu | Światło górnicze |
|---|---|
| Czas ładowania | 4 godziny |
| Władza | 3W |
| Kąt wiązki | 120 stopni |
| Opcje montażu | Klips na kask, podstawa magnetyczna |
| Nazwa produktu | 25000lux Lampa górnicza |
|---|---|
| Czas ładowania | 4 godziny |
| Władza | 3W |
| Kąt wiązki | 120 stopni |
| Opcje montażu | Klips na kask, podstawa magnetyczna |