| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,6 Ah |
|---|---|
| Waga | 420g |
| Żywotność głównego światła | 100000 godz |
| Lumen | 216 lum |
| Wodoodporny | IP67 |
| Temperatura pracy | -20°C do 50°C |
|---|---|
| Materiał | komputer |
| Główna jasność światła | 25000 LUKSÓW |
| Główne światło świeci | 348 lum |
| Główna żywotność diody LED | 100000 godzin |
| Nazwa produktu | Lampy przeciwwybuchowe dla górników |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux.-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |
| Nazwa produktu | Profesjonalne oświetlenie kopalni podziemnej |
|---|---|
| Jasność | 10000 luksów |
| Materiał | ABS |
| Kąt wiązki | 120° |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | Światło górnicze |
|---|---|
| Waga | 450g |
| Materiał | ABS |
| Jasność | 1000 lumenów |
| Wodoodporny | IP68 |
| Źródło światła | jedno główne światło sześć dodatkowych świateł |
|---|---|
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-jonowy |
| Rodzaj | Reflektory |
| Ocena IP | IP67 |
| Źródło energii | LED |
| Nazwa produktu | Przenośna awaryjna elektrownia |
|---|---|
| Funkcja | Obsługa szybkiego ładowania, ładowanie panelu słonecznego, wyświetlacz LED, uchwyt, obsługa ładowani |
| Rodzaj | Wodoodporny, szybkie ładowanie, z wtyczką, duża pojemność, z kablem, PRZENOŚNY, stacja zasilająca, p |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator LiFePO4 |
| Pojemność akumulatora | 537,6 Wh |
| Źródło światła | 1 szt. Światło główne i 2 szt. Światła pomocnicze |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | 10.4Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Główny prąd świetlny | 450mA - 800mA |
| Moc światła głównego | 1,4 W - 3 W |
| Nazwa produktu | Lampa czołowa z półprzewodem i tylnym światłem ostrzegawczym |
|---|---|
| stopień oświetlenia | 15000 LUKSÓW |
| Źródło światła | 1 światło główne 2 światła dodatkowe |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Ciągły czas pracy | 13 - 15 godzin |
| Źródło światła | jedno główne światło sześć dodatkowych świateł |
|---|---|
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 3,8 Ah |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Główny prąd świetlny | 300mA |
| Moc światła głównego | 1,1 W |