| Nazwa produktu | Lampa czołowa górników |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-Aux-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |
| Nazwa produktu | 25000lux Lampa górnicza |
|---|---|
| Czas ładowania | 4 godziny |
| Władza | 3W |
| Kąt wiązki | 120 stopni |
| Opcje montażu | Klips na kask, podstawa magnetyczna |
| Nazwa produktu | Lampa górnicza kl5lm |
|---|---|
| Użycie | Używany do oświetlenia roboczego górnika |
| Jasność | 10000 luksów |
| Cykle baterii | 1000 cykli |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 6,6 Ah |
| Model nr. | GL-T666(A/B) |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno główne jasne cree |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 3,2 Ah 18650 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Silny prąd świetlny | 760mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-jonowy |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | 6800 mAh |
| Ładowarka | Ładowanie przez USB, ładowanie w podstawce |
| Cykle baterii | 1200 cykli |
| Funkcja | Górnictwo Oświetlenie, przemysł, ropa naftowa, gaz |
| Nazwa produktu | Kopalnia bezprzewodowa |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Główny prąd świetlny | 400mA - 800mA |
| stopień oświetlenia | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Nazwa produktu | Światła do kopalni węgla na sprzedaż |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux.-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |
| Nazwa produktu | Światła dla górników |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux.-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |
| Nazwa produktu | Zatwierdzone przez Msha bezprzewodowe lampy trzonkowe |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux.-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |
| Nazwa produktu | Lampa górnicza na nowo ładowana |
|---|---|
| Kwalifikacja IP | IP67 |
| Strumień świetlny | 96 mb |
| Temperatura pracy | -40℃-+50℃ |
| Materiał | ABS |