| Wodoodporna ocena | IP68 |
|---|---|
| Główna moc światła | 0,74 W |
| Funkcja | Wskaźnik regulacyjny, przenośny, niskiej mocy |
| Główny czas trwania diody LED | 16-18 godz |
| Czas pracy | 60 godz.-33 godz.-22 godz. |
| Moc | 3W |
|---|---|
| Strumień świetlny | 348 lum |
| Zmienna opaska | Tak |
| Kąt wiązki | 120° |
| Stopień IP | wodoodporny IP68 |
| Moc | 3W |
|---|---|
| Strumień świetlny | 348 lum |
| Zmienna opaska | Tak |
| Kąt wiązki | 120° |
| Stopień IP | wodoodporny IP68 |
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
|---|---|
| Odporność na uderzenia | ≥1,5m |
| Waga | 250 gramów |
| Ocena wodoodporności | IP67 |
| Nazwa przedmiotu | GLT-2 |