| Główne światło świeci | 348 lum |
|---|---|
| Materiał korpusu lampy | plastikowy |
| Dodatkowe funkcje | Ochrona przed przeładowaniem, regulowana jasność |
| Odporność na uderzenia | Do 1,5 metra |
| Lumen | 232 |
| Nazwa produktu | Pas górniczy |
|---|---|
| Materiał | Poliester przemysłowy |
| materiał klamry | Stal nierdzewna 304 |
| Szerokość | 38 mm |
| Długość | 1400 mm |
| Kolor | Żółty niebieski |
|---|---|
| Zastosowanie | Górnictwo podziemne, drążenie tuneli, ropa i gaz, oświetlenie przemysłowe |
| Czas pracy | ≥13 godzin |
| Czas ładowania | ≤8 godzin |
| Odporność na uderzenia | ≥1,5m |
| Nazwa produktu | KL5LM - przewodowa lampa górnicza |
|---|---|
| Funkcje bezpieczeństwa | Ochrona przed przeładowaniem, ochrona przed zwarciem |
| Lumen | 216 lumenów |
| Waga | 418g |
| Główny prąd świetlny | 450mA |
| Obowiązująca temperatura | -20℃~40℃ |
|---|---|
| Materiał nadwozia lampy | komputer |
| Zasilanie LED | 3W |
| Wielkość | Φ54,9 * 256 mm |
| Napęd nominalny | 3,7 V |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,6 Ah |
|---|---|
| Waga | 420g |
| Żywotność głównego światła | 100000 godz |
| Lumen | 216 lum |
| Wodoodporny | IP67 |
| Napięcie wyjściowe | 100~120VAC, 220~240VAC |
|---|---|
| Przebiegi wyjściowe | Czysta sinusoida |
| Moc znamionowa | 500 W |
| Zakres częstotliwości wyjściowej | 50Hz/60Hz+3Hz |
| Zabezpieczenie przeciwzwarciowe wyjścia | Tak, usuwanie zwarć, automatyczne rozbrojenie |
| Napięcie wyjściowe | 100~120VAC, 220~240VAC |
|---|---|
| Przebiegi wyjściowe | Czysta sinusoida |
| Moc znamionowa | 500 W |
| Zakres częstotliwości wyjściowej | 50Hz/60Hz+3Hz |
| Zabezpieczenie przeciwzwarciowe wyjścia | Tak, usuwanie zwarć, automatyczne rozbrojenie |
| Napięcie wyjściowe | 100~120VAC, 220~240VAC |
|---|---|
| Przebiegi wyjściowe | Czysta sinusoida |
| Moc znamionowa | 600 W |
| Zakres częstotliwości wyjściowej | 50Hz/60Hz+3Hz |
| Zabezpieczenie przeciwzwarciowe wyjścia | Tak, usuwanie zwarć, automatyczne rozbrojenie |
| Napięcie wyjściowe | 100~120VAC, 220~240VAC |
|---|---|
| Przebiegi wyjściowe | Czysta sinusoida |
| Moc znamionowa | 600 W |
| Zakres częstotliwości wyjściowej | 50Hz/60Hz+3Hz |
| Zabezpieczenie przeciwzwarciowe wyjścia | Tak, usuwanie zwarć, automatyczne rozbrojenie |