| Nr modelu | GLC-6 |
|---|---|
| Aplikacja | oświetlenie podziemne, tunel, górnictwo węglowe |
| Poziom wodoodporności | IP68 |
| Nazwa przedmiotu | GLC-6 |
| Czas trwania | 16 godzin |
| Nr modelu | GLC-6 |
|---|---|
| Aplikacja | oświetlenie podziemne, tunel, górnictwo węglowe |
| Poziom wodoodporności | IP68 |
| Nazwa przedmiotu | GLC-6 |
| Czas trwania | 16 godzin |
| Nr modelu | GLC-6 |
|---|---|
| Aplikacja | oświetlenie podziemne, tunel, górnictwo węglowe |
| Poziom wodoodporności | IP68 |
| Nazwa przedmiotu | GLC-6 |
| Czas trwania | 16 godzin |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 10,4 Ah |
|---|---|
| Nazwa produktu | GLC12-A |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Ciągły czas pracy | 13 - 15 godzin |
| Cykle baterii | 1000 cykli |
| stopień oświetlenia | 15000 LUKSÓW |
|---|---|
| Źródło światła | 1 światło główne 2 światła dodatkowe |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,6 Ah |
| Ciągły czas pracy | 13 - 16 godzin |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| stopień oświetlenia | 15000 LUKSÓW |
|---|---|
| Źródło światła | 1 światło główne 2 światła dodatkowe |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,6 Ah |
| Ciągły czas pracy | 13 - 16 godzin |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Nazwa produktu | Led Miner Head Lamp bezprzewodowa z wyświetlaczem |
|---|---|
| Kwalifikacja IP | IP67 |
| Moc światła głównego | 1,3 W |
| Ciągły czas pracy | >15 |
| Temperatura pracy | -40℃-+50℃ |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Nazwa produktu | Lampa czołowa górników |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-Aux-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |
| stopień oświetlenia | 15000 LUKSÓW |
|---|---|
| Źródło światła | 1 światło główne 2 światła dodatkowe |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,6 Ah |
| Ciągły czas pracy | 13 - 16 godzin |
| Napęd nominalny | 3.7V |