| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy na mont |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Kolor | Żółty niebieski |
|---|---|
| Zastosowanie | Górnictwo podziemne, drążenie tuneli, ropa i gaz, oświetlenie przemysłowe |
| Czas pracy | ≥13 godzin |
| Czas ładowania | ≤8 godzin |
| Odporność na uderzenia | ≥1,5m |
| Nazwa produktu | KL5LM(A) przewodowa żarówka górnicza |
|---|---|
| Funkcje bezpieczeństwa | Ochrona przed przeładowaniem, ochrona przed zwarciem |
| Lumen | 216 lumenów |
| Waga | 418g |
| Główny prąd świetlny | 450mA |
| Źródło światła | Jedno światło główne i sześć świateł pomocniczych |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 2200 mAh |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Główny prąd świetlny | 230mA |
| Moc światła głównego | 0,74 W |
| Wodoodporny | IP68, 20M |
|---|---|
| Praca | Dostępne OEM/ODM |
| Bateria | Bateria litowa |
| Główna jasność światła | 15000 luksów - 25000 luksów |
| Waga | 480G |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa produktu | Lampa bezprzewodowa |
|---|---|
| Główny czas trwania diody LED | 15-18 godzin |
| Czas trwania diody pomocniczej | > 60 godzin |
| stopień oświetlenia | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Nazwa produktu | lekkie, przenośne światło górnicze LED |
|---|---|
| Lumen | 96 LUM |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux 2 tryby oświetlenia |
| Władza | 0,74 W |
| Nazwa produktu | Półprzewodowa lampa nasadkowa |
|---|---|
| stopień oświetlenia | 15000 LUKSÓW |
| Źródło światła | 1 światło główne 2 światła dodatkowe |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Ciągły czas pracy | 13 - 15 godzin |
| Nazwa produktu | Półprzewodowa lampa nasadkowa |
|---|---|
| stopień oświetlenia | 15000 LUKSÓW |
| Źródło światła | 1 światło główne 2 światła dodatkowe |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Ciągły czas pracy | 13 - 15 godzin |