| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |
|---|---|
| Kąt wiązki | 120 stopni |
| Odporność na uderzenia | Spadek do 1 metra |
| Żywotność baterii | 8 - 12 godzin |
| Cykle baterii | 1200 cykli |
| Ocena wodoodporności | IP67 |
|---|---|
| Czas działania | 13 - 15 godzin |
| Tryb oświetlenia | Work-Aux-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Główny prąd świetlny | 230mA |
| Zużycie energii | 3W |
| Moc | 3W |
|---|---|
| Strumień świetlny | 348 lum |
| Zmienna opaska | Tak |
| Kąt wiązki | 120° |
| Stopień IP | wodoodporny IP68 |
| Model | Bezprzewodowa lampa trzonkowa GLC-6 |
|---|---|
| Pojemność baterii | 6.8Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |
| Stopień wodoodporności | IP68 |
| Tworzywo | komputer |
| Ważyć | 217g |
| Poziom wodoodporności | IP67 |
|---|---|
| Główna jasność światła | 25000 LUKSÓW |
| Waga | 250 gramów |
| Czas pracy | 12 godzin |
| Strumień świetlny | 10000 lm |
| Nazwa produktu | Lampa górnicza kl5lm |
|---|---|
| Użycie | Używany do oświetlenia roboczego górnika |
| Jasność | 10000 luksów |
| Cykle baterii | 1000 cykli |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 6,6 Ah |
| Nazwa produktu | Bezprzewodowa lampa górnicza |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa dwa światła pomocnicze |
| Główny prąd świetlny | 400mA - 800mA |
| stopień oświetlenia | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Model | Bezprzewodowa lampa trzonkowa GLC-6S |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Pojemność baterii | 6.8Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |
| Jasność | 148 lum - 289 lum - 385 lum |
| Stopień wodoodporności | IP68 |
| Nazwa produktu | Lampy przeciwwybuchowe dla górników |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux.-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |
| Model | Bezprzewodowa lampa nasadkowa GLC-6M |
|---|---|
| waga | 204g |
| Cykle baterii | 1200 cykli |
| Tworzywo | komputer |
| Stopień wodoodporności | IP68 |