| Czas trwania | 13~15 godz |
|---|---|
| Świetlny | 232 lum |
| Strumień świetlny | 10000 lm |
| Pojemność baterii | 6.8Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |
| Czas pracy | 13-15 godz |
| Stopień IP | wodoodporny IP68 |
|---|---|
| Główna moc światła | 1,1 W |
| Poziom wodoodporności | IP68 |
| Ciągły czas pracy | 13 - 16 godzin |
| Żywotność baterii | 8 - 12 godzin |
| Źródło światła | jedno główne światło sześć dodatkowych świateł |
|---|---|
| Typ baterii | Bateria litowo-jonowa do ładowania |
| Typ | Reflektory |
| Ocena IP | IP67 |
| Źródło zasilania | PROWADZONY |
| Cechy | Wysoka wydajność, oszczędność energii, długa żywotność |
|---|---|
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 2,6 Ah |
| Źródło światła | PROWADZONY |
| Oświecony | 96lum |
| Gwarancja | 1 rok |
| Cykle baterii | 1200 cykli |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 3,7 V |
| Woltaż | AC 100-240V |
| Ocena IP | IP68 |
| Stosowanie | Tunele, kopalnie, podziemia. |
| Poziom wodoodporności | IP68 |
|---|---|
| Główna żywotność diody LED | 100000 godzin |
| Ciągły czas pracy | 15 godzin |
| Praca | Dostępny OEM/ODM |
| Regulowany uchwyt lampy | 90° |
| Nazwa produktu | Światła do kopalni węgla na sprzedaż |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux.-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |
| stopień oświetlenia | 15000 LUKSÓW |
|---|---|
| Źródło światła | 1 światło główne 2 światła dodatkowe |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,6 Ah |
| Ciągły czas pracy | 13 - 16 godzin |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Numer modelu | GLC-6 |
|---|---|
| Zastosowanie | oświetlenie podziemne, tunel, górnictwo węglowe |
| Poziom wodoodporności | IP68 |
| Nazwa pozycji | GLC-6 |
| Czas trwania | 16 godzin |
| Źródło światła | Jedno główne światło i dwa dodatkowe światła |
|---|---|
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy 7800 mAh |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |
| Główny prąd świetlny | 450mA |
| Moc światła głównego | 1,67 W |