| Ocena IP | IP65 |
|---|---|
| Ocena ochrony | wodoodporny IP68 |
| Cykle baterii | 1200 cykli |
| Tryb oświetlenia | Work-aux.-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Czas działania | 13 - 15 godzin |
| stopień oświetlenia | 10000 luksów |
|---|---|
| Opcje montażu | Klips na kask, podstawa magnetyczna |
| Kolor | Żółty niebieski |
| Temperatura robocza | -20 ° C do 50 ° C. |
| Główna jasność światła | 5000 LUKSÓW |
| Strumień świetlisty | 10000 lm |
|---|---|
| Oświecony | 221 lum |
| Źródło zasilania | PROWADZONY |
| Kąt wiązki | 120 ° |
| Czas pracy | 16 godzin |
| Źródło zasilania | Bateria do ładowania |
|---|---|
| Model nr | GL8-D |
| Typ baterii | Jon litowy |
| Ocena ochrony | wodoodporny IP68 |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy na mont |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Waga | 420g |
|---|---|
| CRI | RA> 80 |
| Bateria | Bateria litowa |
| Świetlny | 232 lum |
| Strumień świetlny | 1000-10000 mb |
| Główna żywotność diody LED | 100000 godzin |
|---|---|
| Czas trwania diody pomocniczej | > 60 godzin |
| Czas pracy | 15h - 10h |
| Wodoodporna ocena | IP68 |
| Odporność na uderzenia | ≥1,5m |
| Tryb oświetlenia | Work-aux 2 tryby oświetlenia |
|---|---|
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
| Źródło zasilania | Bateria do ładowania |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |
| Typ mocowania | Mocowanie sufitowe |
| Napięcie wejściowe | AC85-265V |
|---|---|
| Ocena IP | IP65 |
| Personalizacja | Dostępny |
| Odporność na uderzenia | IK07 |
| Waga | 150-300 gramów |
| Bateria | Bateria litowa |
|---|---|
| pobór energii | 3W-10W |
| Tworzywo | Wytrzymałe tworzywo ABS i stop aluminium |
| Wodoodporność | IP65 |
| Długość życia | 100 000 godzin |