| Główna jasność światła | 15000 luksów - 25000 luksów |
|---|---|
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
| Lumen | 216 lum |
| Kąt wiązki | 120 ° |
| Życie | 100 000 godzin |
| Odporność na uderzenia | Spadek z 2 metrów |
|---|---|
| Stopień wodoodporności | IP68 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Odległość wiązki | 200 metrów |
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
| Główne światło świeci | 348 lum |
|---|---|
| Materiał korpusu lampy | plastikowy |
| Dodatkowe funkcje | Ochrona przed przeładowaniem, regulowana jasność |
| Odporność na uderzenia | Do 1,5 metra |
| Lumen | 232 |
| Nazwa produktu | Bezprzewodowa lampa górnicza LED o mocy 25000 luksów |
|---|---|
| Lumen | 385 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Słabe-praca-mocne-aux.-SOS 5 trybów oświetlenia |
| Władza | 2,96 W |
| Klasa IP | wodoodporny IP68 |
|---|---|
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
| Model | Lampa |
| Typ montażu | Mocowanie sufitowe |
| Kąt wiązki | 120 stopni |
| Gwarancja | 2 lata |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |
| Wodoodporna ocena | IP68 |
| Źródło światła | PROWADZONY |
| Czas działania | 13 - 15 godzin |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy na mont |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy na mont |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy na mont |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Ocena ochrony | wodoodporny IP68 |
|---|---|
| Regulowany uchwyt lampy | 90 ° |
| Źródło zasilania | Bateria do ładowania |
| Strumień świetlny | 10000 lm |
| Długość życia | 100 000 godzin |