| Stopień IP | wodoodporny IP68 |
|---|---|
| Główna moc światła | 1,1 W |
| Poziom wodoodporności | IP68 |
| Ciągły czas pracy | 13 - 16 godzin |
| Żywotność baterii | 8 - 12 godzin |
| Główna żywotność diody LED | 100000 godzin |
|---|---|
| Typ baterii | Litowo-jonowy |
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
| Świetlny | 232lum |
| Czas świecenia | 12 godzin |
| model | Lampa |
|---|---|
| Kolor | zielony |
| Typ mocowania | Klips do kasku |
| Typ | reflektor |
| Stosowanie | Przemysłowe, przeciwpożarowe |
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
|---|---|
| Odporność na uderzenia | ≥1,5m |
| Waga | 250 gramów |
| Ocena wodoodporności | IP67 |
| Nazwa przedmiotu | GLT-2 |
| Model | Bezprzewodowa lampa trzonkowa GLC-6S |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Pojemność baterii | 6.8Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |
| Jasność | 148 lum - 289 lum - 385 lum |
| Stopień wodoodporności | IP68 |
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Główna żywotność diody LED | 100000 godzin |
| Stosowanie | Przemysłowe, przeciwpożarowe |
| Życie | 100 000 godzin |
| Czas trwania | 16Hours |
| Cykle baterii | 1000 cykli |
|---|---|
| Czas trwania | 16Hours |
| Życie | 100 000 godzin |
| Temperatura pracy | -20 ℃ -50 ℃ |
| Regulowany uchwyt lampy | 90 ° |
| Napięcie wejściowe | AC85-265V |
|---|---|
| Ocena IP | IP65 |
| Personalizacja | Dostępny |
| Odporność na uderzenia | IK07 |
| Waga | 150-300 gramów |
| Wodoodporny | IP68 |
|---|---|
| Moc | 1,67 W |
| Regulowany uchwyt lampy | 90° |
| Ocena wodoodporności | IP65 |
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
| Napięcie wejściowe | AC85-265V |
|---|---|
| Nazwa produktu | Lampy górnicze LED |
| Cykle baterii | 1200 cykli |
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
| Poziom wodoodporności | IP67 |