| Typ mocowania | Mocowanie sufitowe |
|---|---|
| Kąt wiązki | 120 stopni |
| Opcje montażu | Sufit, ściana, słup |
| Materiał korpusu lampy | Plastikowy |
| Pojemność | 13,6 Ah |
| model | Lampa |
|---|---|
| Cykle baterii | 1200 cykli |
| Czas działania | 13 - 15 godzin |
| Aplikacja | Górnictwo |
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
| Model | Bezprzewodowa lampa trzonkowa GLC-6 |
|---|---|
| Pojemność baterii | 6.8Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |
| Stopień wodoodporności | IP68 |
| Tworzywo | komputer |
| Ważyć | 217g |
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
|---|---|
| Główne światło świeci | 285 Lum |
| Moc światła głównego | 2,96 W |
| Cykle baterii | 1200 cykli |
| Żywotność baterii | 1200 cykli |
| Świetlny | 85 lum |
|---|---|
| Aktualność | 180mA |
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
| Wodoszczelny | IP68, |
| Źródło światła | LED |
| Praca | Dostępne OEM/ODM |
|---|---|
| jasność | 12500lux-25000lux |
| Model nr | GL4.5-A |
| Główny prąd świetlny | 450MA |
| Wodoodporna ocena | IP68 |
| Poziom wodoodporny | IP68 |
|---|---|
| Instalacja | Sufit, ściana, wisiorek |
| Żywotność baterii | 1200 cykli |
| Kąt wiązki | 120 ° |
| Czas pracy | 13Hrs - 15 godzin |
| Lumen | 261 lum |
|---|---|
| Instalacja | Sufit, ściana, wisiorek |
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
| Główny prąd świetlny | 600mA-800mA-1100mA |
| Pojemność baterii | 7000mAh ładowalna bateria Li-Ion |
| Typ baterii | Jon litowy |
|---|---|
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
| Kąt wiązki | 120 ° |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |
| Cykle baterii | 1000 cykli |
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
|---|---|
| Żywotność baterii | 1000 cykli |
| Typ | reflektor |
| stopień oświetlenia | 4000 LUKSÓW |
| Strumień świetlny | 1000-10000 mb |