| Świetlny | 85 lum |
|---|---|
| Aktualność | 180mA |
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
| Wodoszczelny | IP68, |
| Źródło światła | LED |
| Świetlny | 85 lum |
|---|---|
| Aktualność | 180mA |
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
| Wodoszczelny | IP68, |
| Źródło światła | LED |
| Świetlny | 85 lum |
|---|---|
| Aktualność | 180mA |
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
| Wodoszczelny | IP68, |
| Źródło światła | LED |
| Świetlny | 85 lum |
|---|---|
| Aktualność | 180mA |
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
| Wodoszczelny | IP68, |
| Źródło światła | doprowadził |
| Nazwa elementu | GS12-A |
|---|---|
| Główna jasność światła | 15000 luksów - 25000 luksów |
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
| Cykle baterii | 1200 cykli |
| Materiał korpusu lampy | Plastikowy |
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
|---|---|
| Waga | 199 g |
| stopień oświetlenia | 10000 luksów |
| Świetlny | 232 lum |
| Pojemność | 6,8 Ah |
| Aplikacja | Górnictwo, budownictwo, przemysł itp. |
|---|---|
| Nr modelu | GL-T666 |
| Regulowany kąt | 90 stopni |
| Ocena IP | IP65 |
| stopień oświetlenia | 10000 luksów |
| Praca | Dostępny OEM/ODM |
|---|---|
| Tworzywo | ABS |
| Odporność na uderzenia | ≥1,5m |
| Bateria | Bateria litowa |
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
| Wodoodporny | IP68 |
|---|---|
| Nr modelu | GLC-6s |
| Woltaż | AC85-265V |
| Główny czas trwania diody LED | 15-18 godzin |
| Ocena ochrony | wodoodporny IP68 |
| Żywotność baterii | 1200 cykli |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | AC85-265V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux 2 tryby oświetlenia |
| Woltaż | AC100-240V |
| Strumień świetlny | 1000 lm |