| Źródło światła | 1 szt. Światło główne i 2 szt. Światła pomocnicze |
|---|---|
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 6800 mAh |
| Napięcie stałe | 3,7 V |
| Główny prąd świetlny | 480mA |
| Główna moc światła | 1,78 W |
| Źródło światła | 1 szt. Światło główne i 2 szt. Światła pomocnicze |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 6800 mAh |
| Napięcie stałe | 3.7V |
| Główny prąd świetlny | 480mA |
| Moc światła głównego | 1,78 W |
| Czas pracy | 13-15 godzin |
|---|---|
| Rodzaje baterii | Akumulatory litowo-jonowe |
| Jasność | 25000 luksów |
| Źródło baterii | Panasonica |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |
| Nazwa produktu | Lampy górnicze LED 5000lux |
|---|---|
| Kwalifikacja IP | IP67 |
| Strumień świetlny | 96 mb |
| Temperatura pracy | -40℃-+50℃ |
| Materiał | ABS |
| Czas pracy | 16 ~ 18 godzin |
|---|---|
| Klasa IP | wodoodporność IP67 |
| Główny prąd świetlny | 280mA |
| Główne światło świeci | 169 lum |
| Oświetlenie oświetleniowe | 4000 LUKSÓW |
| Nazwa produktu | Kopalnia bezprzewodowa |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Główny prąd świetlny | 400mA - 800mA |
| stopień oświetlenia | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PAYPAL |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Jasność | 10000 luksów |
|---|---|
| Typ | reflektor |
| Oświecony | 96lum |
| Kąt wiązki | Nie określono |
| Temperatura kolorów | Nie określono |
| jasność | 200 - 1000 lumenów |
|---|---|
| Ocena ochrony | wodoodporny IP68 |
| Stopień wodoodporności | IP68 |
| Instalacja | Sufit, ściana, wisiorek |
| Funkcja | Wskaźnik regulacyjny, przenośny, niskiej mocy |
| Czas pracy | 13-15 godzin |
|---|---|
| Rodzaje baterii | Akumulatory litowo-jonowe |
| Jasność | 25000 luksów |
| Źródło baterii | Panasonica |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |