| Nazwa produktu | Stojak do ładowania |
|---|---|
| Użycie | do ładowania lampy górniczej GLC-6 |
| ochrona | Zabezpieczenie przed zwarciem, przeładowanie, przetężenie, przepięcie |
| Napięcie wejściowe i prąd | 110 V-240 V/10 A |
| napięcie i prąd wyjściowy | 5V/2A |
| Nazwa produktu | Lampa czołowa górników |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-Aux-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |
| Główna jasność światła | 5000 LUKSÓW |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |
| Ocena IP | IP65 |
| Ocena ochrony | wodoodporny IP68 |
| Regulowany kąt | 90 stopni |
| Zastosowanie | Górnictwo, tunele, budownictwo, itp. |
|---|---|
| Temperatura pracy | -40℃-+50℃ |
| Stopień oświetlenia | 2700K-6500K |
| napięcie | AC85-265V |
| Wodoodporny | IP68 |
| Numer modelu | GLC-6 |
|---|---|
| Zastosowanie | oświetlenie podziemne, tunel, górnictwo węglowe |
| Poziom wodoodporności | IP68 |
| Nazwa pozycji | GLC-6 |
| Czas trwania | 16 godzin |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | Western Union, T/T, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Główna żywotność diody LED | 100000 godzin |
|---|---|
| Czas trwania diody pomocniczej | > 60 godzin |
| Czas pracy | 15h - 10h |
| Wodoodporna ocena | IP68 |
| Odporność na uderzenia | ≥1,5m |
| Nazwa produktu | Lampa zabezpieczająca dla górników węglowych |
|---|---|
| Logo | niestandardowe logo do zaakceptowania |
| Tryb oświetlenia | Normalny-silny-pomocniczy-SOS |
| Stopień wodoodporności | IP68 |
| Główny prąd świetlny | 200mA - 400mA - 800mA |
| Nazwa produktu | Światło górnicze LED |
|---|---|
| Jasność | 10000 luksów |
| Materiał | ABS |
| Kąt wiązki | 120° |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |